Kategorilere Göre Alış Veriş

MOYEAH Oto cpap makinesi tıbbi ekipman Anti Horlama Uyku Yardım İzle Ve Wifi Internet Ile Uyku Apnesi Için Anti Horlama

Yeni

₺2 862.23


MOYEAH Oto cpap makinesi tıbbi ekipman Burun Maskesi Tam Yüz Ve Oksimetre Bluetooth Ile Uyku Apnesi Için Anti Horlama
Moyeah iBreath oto cpap makinesi tıbbi ekipman ile burun maskesi ve uyku apnesi için oksimetre bluetooth izle horlama anti horlama direclty takılı SD kart için veri. bu tıbbi cihaz sürekli sabit basınçları vardır ihtiyaçlarına uygun set aldıktan konum sağlamak için doğru basınç rahat OSA için hasta, tüm veri ayarlı aşağı tarafından MOYEAH oto cpap artı modeli.
Moyeah Ibreath-CPAP makineleri 9 avantajları 1 dünyanın ilk minimum ses akıllı cpap makinesi 2 en iyi dostu arayüzü, uygun etkileşim 3 en kullanıcı dostu nüanslı noktası tasarımı 4 en bol nefes olay algılama, akıllı voltaj düzenleme 5 en otomatik ventilatör 6 benzersiz ekspiratuar yayın, daha fazla uyum ile solunum mekaniği 7. küçük boyutu, ama akıllı entegrasyon AVAPS 8. The humdifier su olmadan ısı değil, demek için goodby kurutma! 9. Reprots bol ve her yerde olabilir kullanabilirsiniz!
Daha Avantajları Moyeah Ibreath-APAP-PLUS modeli:
10. bağlı Internet: MOYEAH iBreath oto cpap makinesi Artı wifi inşa ile geliyor teknolojisi sorunsuz bağlanır moyeah yeni bulut tabanlı yönetim sistemi denilen Moyeah Bakım App. Arama yapabilirsiniz Apple veya Android app tarafından "moyeah". Moyeah Bakım cihazı ayarları değiştirmek için yeteneği sunuyor ve gidermek uzaktan. Bu özelliği ile, doktor ve hasta ortak terapi sorunuz internetten dakika içinde çözülebilir.
11. Anti Horlama Uyku Yardım Izle :
1). bizim uyku tracker İzle ve zaman SpO2 seviyeleri damla akıllı halka sensörü titreşimle size karıştırın bildirmek ihtiyacınız olduğunda daha fazla oksijen seviyeleri damla altında 80 ve 95% arasında önceden programlanmış eşik.

Etiketler: Ucuz MOYEAH Oto cpap makinesi tıbbi ekipman Anti Horlama Uyku Yardım İzle Ve Wifi Internet Ile Uyku Apnesi Için Anti Horlama, Yüksek Kalite MOYEAH Oto cpap makinesi tıbbi ekipman Anti Horlama Uyku Yardım İzle Ve Wifi Internet Ile Uyku Apnesi Için Anti Horlama, Çin CPAP Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 31cm x 29cm x 21cm (12.20in x 11.42in x 8.27in)
Model Numarası MOYEAH ibreath-APAP Plus
Marka Adı MOYEAH
Function Anti Snoring , Apnea
Modes of Operation Auto CPAP for OSA
Screen size 3.5inch color
Pressure Range
Ramp Time
Inspiratory trigger sensitivity Auto CPAP With Oximeter Bluetooth
CPAP Dimensions 25x12.5x13.5cm
Data SD Card 365 days summary data, 30 days detailed data(graphs), and 7 days high
Warranty 2 years
Remote Data Link Wifi And Bluetooth

Bir değerlendirme yazın

MOYEAH Oto cpap makinesi tıbbi ekipman Anti Horlama Uyku Yardım İzle Ve Wifi Internet Ile Uyku Apnesi Için Anti Horlama

MOYEAH Oto cpap makinesi tıbbi ekipman Anti Horlama Uyku Yardım İzle Ve Wifi Internet Ile Uyku Apnesi Için Anti Horlama

İlgili ürünler
Ürün karşılaştırma listesine eklendi